درباره ما

درباره ما

  

به وب سايت شرکت نفت سوز و گازسوز تبریز (اکبر برادران)، توليد کننده سماورهاى برقى، نفتى و گازى و ساير لوازم خانگى خوش آمديد. شرکت نفت سوز و گازسوز تبریز (اکبر برادران) که توسط آقاى اکبر قنبرزاده تاسيس شده است يکى از معتبرترين کارخانجات توليد سماور در کشور بشمار ميرود.

 

      

هريک از انواع چهارگانه سماورهاى توليدى در اين شرکت در طرح ها و اشکال مختلف و ظرفيتهاى متنوع به بازار عرضه ميشوند. همچنين انواع مختلفى از فلاسکها و اجاقهاى خوراک پزى توسط اين شرکت عرضه ميشوند. به اعتقاد ما، اساسى ترين دلايل استقبال مردم از انواع محصولات شرکت نفت سوز، گازسوز (اکبربرادران) اين است که محصولات ما با برخوردارى از بهترين مواد اوليه، تکنولوژى ساخت مناسب، کيفيت ماندگار و قيمت مناسب، سالهاى‌سال در منازل مردم حضور داشته و با خاطرات و زندگى مشتريان پيوند خورده اند.

طراحى چشم نواز و ايده هاى‌ناب در توليد سماورهاى‌اکبربرادران، يکى ديگر از امتيازات اين محصول به شمار ميرود.

روش طراحى‌در شرکت ما همچنان از شيوه نسلهاى قبلى تبعيت ميکند تا احساس ماندگارى و اصالت را همراه با محصولات خود به مشتريان تقديم نمائيم.ظرفيت توليد زياد و نيروى انسانى‌ماهر باعث شده است که توليدات ما با مناسبترين قيمت قابل عرضه در بازارهاى‌داخلى و خارجى باشند.باتشکر از حضور شما در اين سايت، ما صميمانه دعوت مى کنيم تا از بخشهاى مختلف سايت بازديد کرده و نقطه نظرات خود را در اختيار ما قرار دهيد.